Archív článkov

BATHORY RUN

Na prvom rocniku Bathory run v Sedliskach sa ako absolutny vitaz na desatkilometrovej trati umiestnil Emil Fuco v case 35:07.
Celý článok

BANSKOBYSTRICKY MARATON 2024

Na maratone v Banskej Bystrici sa ako druha zena a prva v kategorii umiestnila Ivana Butoracova v case 3:17,23. Na polmaratonskej trati nas reprezentovali Marka Sebejova v case 1:52,58 a Dusan Butorac v case 1:52,57.
Celý článok

MEMORIAL JANA MOLITORISA

Na 5 km trati sa umiestnili: Martin Kormanik - 2. miesto celkovo, cas 17:33, 1. kategoria Jan Manduch - 2. kategoria, cas 20:35 Milan Safko - 1. kategoria, cas 19:27 Jozef Tomco - 2. kategoria, cas 21:20
Celý článok

PIVOVARSKO-HRADNA SEDEMTISICOVKA

Vo Velkom Sarisi na 7km preteku sa ako stvrty v celkovom poradi a treti v kategorii umiestnil Martin Kormanik vo vyslednom case 34:16, ako desiaty v celkovom poradi Frantisek Pavuk v case 38:00 a Frantisek Stanek na veteranskej 5km trati v cieli ako piaty v kategorii 70+ za 34:29.
Celý článok

Blog

BEZECKY SPRAVODAJ PRESOV - SABINOV

Novinka z dielne L. Maras a J. Jacos - Bezecky spravodaj pre Presov a Sabinov, prve cislo prave v printovej podobe.Bežecký spravodaj okresov Prešov a Sabinov 1.pdf (848,2 kB)